فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی

فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی بی پی ام

فروشگاه اینترنتی لوازم ساختمانی و حضوری بی پی ام پلتفرم جامع انواع پیچ و مهره های ایران. همزمان عضو اتحادیه صنف فروشندگان پیچ و مهره تهران ، دارای اینماد اعتماد الکترونیکی و نماد ساماندهی کسب و کارهای اینترنتی می باشد. و به عنوان یکی از جامع ترین فروشگاه های اینترنتی تخصصی در حوزه پیچ و مهره های ساختمانی و صنعتی ایران از سال 1389 ،  با رسالت  مشتری مداری و با رعایت ضمانت بازگشت وجه ، مرجوعی کالا و تضمین اصالت محصول ، کیفیت بسته بندی و ارسال به موقع ، تعویض پیچ و مهره های تست ردی و تاییدیه تست آزمایشگاههای معتبر ایران موفق به جلب اعتماد شرکتها و سازندگان گردیده.

در این مدت کوتاه

به کامل ترین و متنوع ترین فروشگاه اینترنتی تخصصی در حوزه پیچ آهنی. 5.6 و مهره آهنی ، پیچ خشکه 8.8 و مهره خشکه کلاس 8 ، پیچ خشکه 10.9 و مهره خشکه کلاس 10 ، پیچ خشکه اچ وی H.V و مهره خشکه اچ وی H.V و …  تبدیل شده است . در شرایطی که بین خرید محصولی مردد هستید ، تماس یا پیغام روی خط واتس اپ شرکت. شما را به کارشناس مربوطه حتی در ایام تعطیل متصل نموده و با خیال راحت به محصول و یا خدمات لازم شما را راهنمایی می نمایند.

بی پی ام با تامین انواع پیچ و مهره ها از جمله پیچ شیروانی ، پیچ سرمته ای واشردار ، پیچ شیروانی بکسی نوک تیز ، پیچ کناف و پیچ چوب ام دی اف MDF ، پیچ خودرویی ، پیچ جوشی ، پیچ فلنج دار ، پیچ طبق ماشین. و پیچ تنظیم ارتفاع اقدام به فروش اینترنتی و عرضه خدمات به قیمت روز و رقابتی به مشتریان محترم می باشد . در فروشگاه اینترنتی و حضوری بی پی ام شما مشتری محترم در هر ساعت از شبانه روز به راحتی و با خیال آسوده می توانید با سفارش انواع پیچ و مهره های آهنی. پیچ و مهره های خشکه 8.8 ، پیچ و مهره های خشکه 10.9 ، پیچ و مهره های خشکه اچ وی H.V ، واشر فنری ، واشر آهنی و واشر خشکه کلاس 10 اقدام نمایید.

و همچنین

در اولین فرصت کالای خریداری شده را دریافت نمایید . بی پی ام با امکان پرداخت آنلاین و پرداخت کارت به کارت ( واریز بانکی ) و نیز پرداخت در محل به شما. این امکان را خواهد داد تا به راحتی و سهولت خرید خود را انجام دهید . هم چنین بی پی ام با فروش واشر تخت آهنی کلاس 5 ، واشر تخت خشکه کلاس 10 اچی وی H.V. واشر فنری و گل میخ به قیمت رقابتی. و با منظور کردن تخفیف ویژه جهت تجهیز پروژهای صنعتی و کارگاهی نموده است . همچنین می توانید با افزودن ردیف آبکاری گالوانیزاسیون سرد ، آبکاری گالوانیزاسیون گرم و آبکاری داکرومات (زرد و سفید) جهت پیچ و مهره های انتخابی. خود قیمت را محاسبه و اقدام به سفارش نمایید . شما می توانید جهت استعلام قیمت پیچ و مهره و خرید انواع پیچ و مهره. از تجربه و تخصص ما در تهیه. تامین و تجهیز پروژه های ساختمانی و صنعتی خود بهترین استفاده را نمایید .