ویدیو معرفی مته برگی حرفه ای ولف

ویدیو معرفی مته برگی حرفه ای ولف

  • مته ولف – wolf
  • حداکثر دقت و قدرت در برش
  • سوراخکاری تمیز و بدون لب پر شدن
  • سایزبندی موجود: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 35, 40

مته برگی ولف – WOLF

این مته دارای یک صفحه مسطح وتیغه ای پهن مثل برگ، همراه با فلش نوک تیز پیکانی شکل است که در چوب فرو می رود. مته برگی قابل نصب بر روی انواع دریل ها بوده و در سایزهای مختلف طراحی، ساخته شده و برای سوراخکاری سطح های گوناگون مانند فلز، چوب، سنگ، شیشه، سرامیک و … مناسب می باشد.همچنین برای حفاری و سوراخ کردن با مته برگی ولف، نیاز به فشار بیشتری دارد. طول تیغه پهن این مته برگی 20 میلی متر است که می توانید از آن برای ایجاد سوراخ به قطر 20 میلی متر در انواع چوب استفاده کنید.

یکی از ابزارهایی که هم در صنایع چوب و هم در مصرف های نیمه صنعتی و شخصی خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، دریل است. با استفاده از دریل مورد نظر می توان هر نوع قطعه کار را به راحتی سوراخ کرد. یکی از لوازم جانبی مهم هر نوع دریل، مته است که در انواع مختلف برای سوراخ کردن مواد مختلف طراحی و ساخته می شود. مته برگی، مته خزینه، مته مخروطی و … انواع مته برای استفاده دریل هستند که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

نحوه استفاده مته :

در مرحله اول نقطه مرکزی را که در آن سوراخی روی چوب ایجاد می کنید علامت بزنید، سپس میله مته برگی ولف را دراخل سه نظام مته قرار دهید. قسمت سر تیز و پیکانی مته را در مرکز مشخص شده قرار دهید، سپس زاویه مته را طوری تنظیم کنید که عمود بر سطح چوب باشد.
سپس دریل را روشن کنید تا مته روی سطح چوب بچرخد. تلاش و دقت کنید دریل را ثابت نگه داشته تا مته در مرکز مشخص شده قرار گیرد. می توان با ایجاد سوراخ کمک و راهنما در محل مشخص شده از حرکت اضافی مته جلو گیری کرد. بعد از اینکه مته با چوب درگیر شد، سرعت مته دریل را افزایش دهید تا سوراخ عمیق تری ایجاد کنید.
مته های برگی نوعی مته چوب هستند که اگر تیغه شما استیل باشد، چوب را در برابر فشار می سوزاند و به اصطلاح سیاه می کند. این  مته برگی محصولی از برند Wolf است و می تواند سوراخ هایی با اندازه های مختلف ایجاد کند. نوک‌ها و لبه‌های تیز منحصر به فرد این مته‌ها که از کاربید و تنگستن ساخته شده‌اند، سوراخ‌هایی آراسته و بدون پلیسه ایجاد می‌کنند.

معرفی مته برگی

نوعی گردبر چوب است که نوک منحصر به فرد آن و لبه های برنده آن از کاربید و تنگستن هستند. همچنین این مته، سوراخکاری هایی تمیز و بدون لب پر شدن یا پلیسه را تحویل میدهد. مته برگی wolf، قابلیت نصب بر روی انواع دریل ها را دارد. همچنین حداکثر دقت و قدرت را در حین برش و سوراخکاری دارد.

از این محصول بمنظور سوراخکاری در سطوح چوبی با قطر زیاد و برای سوراخ های لولا و قفل استفاده میشود. این مته در 14 سایز متفاوت عرضه میشود. پر استفاده ترین سایز مته برگی در بین سایز های متفاوت آن 20 و 22 است.

مـشاهده و خـرید دیگر مـحصولات برند ولـف WOLF