فروش همکاری

تامین تجهیـزات و ابزارآلات مورد نیاز کارگاههـا ، کارخانجـــات و واحـــدهای تولیــــدی ، حمایت از کسب و کار های کوچک تنها گوشه ای از اهداف ما می باشد.

خرید با قیمت شفاف دست اول یکی از مسائل اصلی کسب و کارهای کشور است. قیمت‌های غیرشفاف، اطلاعات کم، کالاهای غیراصل و عدم دسترسی به کالاهای مورد نیاز از مسائلی است که کسب و کارهای ایرانی با آن روبرو هستند.

اگر مسئول خرید هستید و یا دارای فروشگاه ابزار فروشی یا مصالح ساختمانی ،اگر صاحب کسب و کار کوچک یا تک نفره می باشید ، شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان ما از مزایای فروش همکاری ( قیمت عمده) برخوردار شوید.

ارائه پیش فاکتور

تخفیف در خرید تعداد بالا

مشاوره تخصصی

ارائه فاکتور رسمی

ارائه فاکتور رسمی

مشتریان سازمانی می‌توانند برای سفارشات خود فاکتور رسمی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنند.

مشاوره تخصصی

شما می‌توانند از مشاوره تخصصی و اختصاصی بی پی ام قبل از خرید استفاده کنید. ما 24 ساعته در طول هفته آماده ارائه مشاوره آنلاین می باشیم.

مشتریان گرامی می توانند در صورت نیاز با تلفن 02140661407 تماس حاصل نمایند و یا از طریق واتس آپ با شماره تماس 09123123526 اطلاعات لازم درباره محصول و یا قیمت ها کسب نمایید.

تخفیف در خرید تعداد بالا

شما می‌توانید برای تعداد بالای خرید از یک کالا تخفیف بیشتر دریافت کنید. این تخفیف به صورت پلکانی محاسبه خواهد شد.

ارائه پیش فاکتور

تمام مشتریان بـی پـی ام می‌توانند قبل از خرید، پیش فاکتور سفارش خود را دریافت کنند. برای مشتریان سازمانی این ویژگی اهمیت بالایی دارد.

برای بهره مندی از مزایای فروش همکاری با ما در تماس باشید