ویدیو معرفی مته سرامیکی و گرانیتی حرفه ای ولف

ویدیو معرفی مته سرامیکی و گرانیتی حرفه ای ولف

  • مته سرامیکی و گرانیتی حرفه ای ولف – wolf
  • قدرت تخلیه ی بالای گرد و غبار
  • سایزبندی موجود: 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 12
  • مناسب سوراخکاری بر روی سرامیک وگرانیت سخت
  • بهترین مته گرانیتی بازار از دیدگاه فروشندگان و مصرف کنندگان حرفه ای

مته سرامیکی و گرانیتی حرفه ای ولف – WOLF

مته سرامیکی گرانیتی ولف با دنباله ته گرد قابلیت اتصال بر روی انواع دریل، دریل شارژی، برقی، گیر بکسی و چکشی را دارد. این مته علاوه بر سرامیک و گرانیت مناسب سوراخکاری بر روی بتن، گچ، آخر و سنگ نیز میباشد. مته گرانیت wolf مجهز به لبه های برش از جنس تنگستن کاربید است و به راحتی به داخل سطح نفوذ میکند. بدنه فولادی مته سرامیک ولف، مقاوم در برابر شکنندگی و همچنین فشار ناشی از استفاده در حالت چکشی میباشد. مته سرامیک ولف قدرت تخلیه ی بالای گرد و غبار در سوراخ ایجاد شده را نیز داراست.

کاربرد مته سرامیکی و گرانیتی ولف

مته های Wolf سرامیکی و گرانیتی، نسل پیشرفته حرفه ای در حوزه مته های الماس جهت حفاری سنگ، بتن، گرانیت و سرامیک هستند.
مته گرانیت سرامیک حرفه ای Wolf با دنباله ته گرد قابل اتصال به انواع دریل های شارژی، برقی، و غیره … می باشد. این مته های سرامیکی گرانیتی ولف مناسب براي حفاري، بتن کاری، گچ کاری، کار با آجر، سنگ و غيره… می باشد.

مته سراميک گرانيت حرفه اي Wolf داراي لبه هاي برش کاربيد تنگستن با استحکام و مقاومت بالا است و به راحتي به سطوح گوناگون نفوذ مي کند.

این محصول داراي بدنه فولادي آلیاژی مستحکم بوده و در برابر شکنندگي و فشار ناشي از استفاده در حالت چکشي مقاوم است.

طول اين دريل حدود 12 سانتي متر است.

معرفی برند مته سرامیکی و گرانیتی ولف

برند Wolf برای ساخت و تهییه و تولید محصول های خود از کارخانجات فوق پیشرفته و فول تکنولوژی آلمانی استفاده می کند به همین دلیل با درخشش و پیشرفت روزافزون برند Wolf توانسته است محصول های با کیفیت خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه در بازار خارجی عرضه کند. و در بازار ایرانی یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار فعلی در زمینه ابزارهای برش، سوراخکاری و قالب سازی برند ولف می باشد.

این مته در سایزبندی 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 12 موجود می باشد و همچنین از دیگر مزایای این مته سرامیکی و گرانیتی قدرت تخلیه ی بالای گرد و غبار می باشد.

مـشاهده و خـرید دیگر مـحصولات برند ولـف WOLF