درباره ما …


وجود معضلاتی چون ترافیک شهری، آلودگی هوا، نگرانی از وجود کالاهای قاچاق و غیر اصل در بازار و یا بعضاً عرضه محصولات با قیمت های غیر واقعی که امروز با آن ها درگیر هستیم همگی اهمیت وجود مراجع معتبری چون فروشگاه بی پی ام جهت ارائه محصولات به صورت مجازی را بیش از پیش نشان می دهد.

آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم جامعه با مقوله فروشگاه های مجازی و فرهنگ خرید آنلاین در کنار احترام به این حق مسلم مشتری که کالای مورد نظرش را با اطمینان از اصالت و با قیمت مناسب، با برخورداری از گارانتی و خدمات پس از فروش دریافت می کند، تجربه یک خرید آنلاین خوب و اطمینان بخش را برای مشتری رقم می زنیم.

واحـد وارداتی و تولیدی صـادراتی بازرگـانی بـــی پـــی ام با بیش از پانزده سال تجـربه در زمینه طـراحی تامین ، فـروش و واردات تولـید انواع پیچ ، مهره ، واشـر و … در صـنایع نفت ، گاز و پتروشیـمی ، آب و فاضـلاب ، سـاختمان و عمران ، خودروسـازی ، معـادن وفـلزات ، برق و الکـترونیک ، سکو سـازی ، سوله سـازی ، سـاحل و فراسـاحل فعالـیت نموده و با بکارگـیری دانـش فنی روز همـاهنگ با آخرین دسـتاوردها موفق گـردیده به عنوان یکی از تامـین کـنندگان مطـرح ایرانی شناخته شود . همچـنین این شـرکت در کلیه سطـوح سـازمانی خود موفق گردیده با ایـجاد ارتباط با مـدیران صنایع ، نقش بـسزایی در خود کفائی میهن عزیزمـان ایفا نماید .