رویه و شرایط ارسال سفارشات


فروشگاه بی پی ام متشکل از اعضای متعهد و مسئولیت پذیری در بخش های مختلف خود می‌باشد که در این مجموعه مسئولیت جمع آوری اقلام فاکتور، بسته بندی، ارسال و پیگیری سفارشات و رضایت مشتریان بر عهده تیم انبارداری و لجستیک می‌باشد. لازم به ذکر است که برای پیشگیری از هرگونه خطا؛ جمع آوری و ارسال بسته ها در فروشگاه بی پی ام  طی دو مرحله جمع آوری و بسته بندی از فیلتر واحد انبارداری و لجستیک عبور می‌کند و برای تامین رضایت خاطر مشتریان کنترل کاملی بر مرسولات به عمل می‌آید. در رابطه با ارسال سفارشات فروشگاه بی پی ام ، با هدف تسهیل فرآیند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، از روش‌های مختلفی بسته به نوع محصولات برای ارسال سفارشات استفاده می‌شود که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

توجه فرمایید جهت تامین رضایت خاطر مشتریان در صورتی که ثبت سفارش شما پیش از ارسال سایر بسته‌ها صورت گیرد و شرایط ارسال مقدور باشد؛ بسته شما در همان روز که ثبت سفارش و فرآیند تکمیل خرید انجام گرفته است، ارسال می‌شود؛ در غیر این صورت تعهد کاری بی پی ام در رابطه با ارسال سفارشات؛ اولین روز کاری بعد از ثبت نهایی سفارش و تکمیل مراحل خرید می‌باشد.

ارسال توسط پست پیشتاز


مدت زمان تحویل کالا در روش پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد. پس از ثبت سفارش و مشخص شدن مبلغ کل آن با توجه به وزن مرسوله، مبلغ سبد خرید، نوع کالا، هزینه بسته بندی و… گزینه های مربوط به ارسال با پست پیشتاز که به شرح زیر می باشند برای شما نمایش داده می‌شود:

  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های زیر 500.000 تومان، 38.000 تومان می‌باشد.
  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 500.000 تومان رایگان است.

پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق پست؛ می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات شرکت پستی و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.

ارسال توسط تیپاکس


مدت زمان تحویل کالا در این روش 1 الی 3 روز کاری (پس از اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش) می‌باشد.

قبل از انتخاب این روش ارسال، از داشتن دفتر تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمائید؛ همچنین توجه نمایید که ارسال از طریق تیپاکس، در روزهای شنبه تا چهارشنبه انجام می‌شود. لازم به ذکر است که هزینه حمل این روش ارسال به صورت پس کرایه می‌باشد.

  • هزینه حمل و بسته بندی سفارش‌های بالای 500.000 تومان رایگان است.

پس از ثبت سفارش و انتخاب ارسال بسته از طریق تیپاکس؛ می توانید با کلیک بر روی لینک سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس و وارد کردن کد رهگیری مربوط به بسته از مراحل ارسال و توزیع سفارشتان مطلع شوید.

ارسال فوری بی پی ام توسط پیک اسنپ


در صورتی که مقصد و محل تحویل کالا شهر تهران باشد استفاده از روش ارسال فوری بی پی ام برای شما مقدور می‌باشد. در روش ارسال فوری بی پی ام سفارش هایی که تا ساعت 13 روز شنبه تا چهارشنبه ثبت گردند ساعت 16 الی 20 همان روز ارسال خواهند گردید در غیر این صورت ارسال سفارش های ثبت شده پس از ساعت 13 در روز کاری بعد؛ بین ساعت 16 الی 20  صورت می‌گیرد. ارسال فوری نیز همانند سایر روش‌های ارسالی متناسب با مبلغ خرید، هزینه حمل محاصبه و پس کرایه می شود . لازم به ذکر است هزینه ارسال برای خرید های بالای 800 هزار تومان رایگان می باشد .

مراجعه حضوری به فروشگاه بی پی ام


در این روش قبل از مراجعه، لازم است که هماهنگی تلفنی به عمل آورید و از موجود بودن محصول در فروشگاه تهران اطمینان حاصل نمائید. در زمان تحویل کالا به روش مراجعه حضوری باید شخص تحویل گیرنده با در دست داشتن کارت ملی مراجعه نماید و با پر کردن فرم رسید مورد تایید بی پی ام اجناس ثبت شده در سفارش را دریافت نماید.

نشانی:  تهران – بازار آهن شادآباد – خیابان درنا – پاساژ آوا جنرال – پلاک 41

لوکیشن گوگل مپ: https://goo.gl/maps/HfQz764nZ7tswXSy8